10 rocznica śmierci patrona szkoły – Andrzeja Koziei

7 maja minęła 10. rocznica śmierci Andrzeja Koziei – człowieka, który swoją pracą, zaangażowaniem i wrażliwością pozostawił trwały ślad w życiu wielu młodych ludzi.

Wspominamy Go z wdzięcznością i szacunkiem jako osobę pełną empatii, odpowiedzialności oraz wiary w drugiego człowieka. Swoją postawą dawał młodzieży wsparcie, zrozumienie i nadzieję na lepszą przyszłość, pomagając odnaleźć właściwą drogę i szansę na nowy początek.

Wartości, które reprezentował, do dziś pozostają fundamentem codziennej pracy Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej i nieustannie inspirują nas do działań na rzecz młodego człowieka.

Skip to content