Aktualności

Turniej Piłki Nożnej MOS-ów i MOW-ów w Skarżysku-Kamiennej
9 czerwca 2026 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii oraz Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, zorganizowany przez Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej.

Dzień Dziecka
To był dzień pełen uśmiechu, radości i sportowych emocji. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w konkurencjach sportowych, wspólnej zabawie oraz integracji. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i stworzenie

Marszobieg Powiatowy pełen przygód i dobrej energii!
W sobotę, 30 maja, wychowankowie Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej wzięli udział w czwartym z cyklu Marszobiegów Powiatowych organizowanych przez Powiat Skarżyski

Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2026 w Piłkę Nożną Uliczną w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Studzieńcu
Reprezentacja chłopców MOW Skarżysko-Kamienna wzięła udział w Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski 2026 w Piłkę Nożną Uliczną, które odbyły się w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w

Wycieczka do Chęcin
Wychowankowie MOW wybrali się dziś do malowniczych Chęcin, gdzie mieli okazję spędzić czas na wspólnym spacerze. Podczas wycieczki uczestnicy mogli podziwiać piękne widoki, poznać historię

Wycieczka do Wieliczki.
W dniu 25 maja 2026 roku wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. Podczas zwiedzania mieliśmy

Wycieczka do Częstochowy.
19 maja 2026 r. wychowankowie MOS Skarżysko uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Częstochowy. Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zwiedzić Jasną Górę – jedno z najważniejszych miejsc

Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata – Polska “SOS dla wody. Niech będzie wolna od śmieci”
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata – Polska. Hasło i myśl przewodnią 33 akcji w tym roku to

10 rocznica śmierci patrona szkoły – Andrzeja Koziei
7 maja minęła 10. rocznica śmierci Andrzeja Koziei – człowieka, który swoją pracą, zaangażowaniem i wrażliwością pozostawił trwały ślad w życiu wielu młodych ludzi. Wspominamy Go

Wycieczka do Warszawy
29 kwietnia wychowanki MOS w Skarżysku-Kamiennej miały okazję zwiedzić stolicę. Podczas wycieczki odwiedziłyśmy Łazienki Królewskie, warszawską Starówkę, Zamek Królewski oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Był to