Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata – Polska. Hasło i myśl przewodnią 33 akcji w tym roku to “SOS dla wody. Niech będzie wolna od śmieci”.
Dzięki zaangażowaniu uczniów udało się zebrać wiele odpadów, a wspólna praca pokazała, jak ważna jest troska o naszą planetę.![]()
