Wycieczka do Częstochowy.

19 maja 2026 r. wychowankowie MOS Skarżysko uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Częstochowy. 😊
Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zwiedzić Jasną Górę – jedno z najważniejszych miejsc kultu religijnego w Polsce, spacerowaliśmy Aleją Najświętszej Maryi Panny, podziwialiśmy Ratusz Miejski oraz charakterystyczne ławeczki znanych częstochowian.
Nie zabrakło również wizyty w malowniczym Zamku Królewskim w Olsztynie koło Częstochowy, gdzie mogliśmy poznać historię tego niezwykłego miejsca i podziwiać piękne widoki. 🏰
Wycieczka była doskonałą okazją do integracji, poznawania historii oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniały dzień!
Skip to content