Wycieczka do Warszawy

29 kwietnia wychowanki MOS w Skarżysku-Kamiennej miały okazję zwiedzić stolicę.
Podczas wycieczki odwiedziłyśmy Łazienki Królewskie, warszawską Starówkę, Zamek Królewski oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Był to dzień pełen historii, pięknych widoków i wspólnie spędzonego czasu.
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i kolejne cenne wspomnienia.
 
Skip to content